Mano parketas

Apie mus

Mūsų filosofija

Esame ištikimi savo aistrai – ąžuolui ir meistriškai įvaldę medžio  technologijas nuo 1999 m. Ąžuolas reikalauja atidos, susikaupimo ir deramos pagarbos: juk nuo gilės iki ąžuolinės interjero detalės praeina net 140 metų.

MS_icon

Pagarba ąžuolui

Pagarba medžiui prasideda nuo žaliavos atrinkimo, atsakingo pirkimo ir tęsiasi viso gamybos proceso metu iki grindinės lentos, durų ar laiptų.

MS_icon

Profesionali komanda

Klientai vertina mūsų darbuotojų profesionalumą. Išsamios konsultacijos salonuose, kruopštus užsakymo įgyvendinimas gamyboje, tikslus ir nepriekaištingas įrengimas – jokių rūpesčių klientui. 20 metų patirtis, nuolatinis tobulėjimas bei galimybės mokytis iš pasaulio geriausiųjų suburia išskirtinę komandą, kuriančią ąžuolo jaukumą Jūsų namuose.

MS_icon

Orientacija į kokybę

Kokybę užtikriname viso proceso metu: nuo medienos atrankos, pristatymo į gamyklą, tikslaus technologinio medžio paruošimo ciklo, gamybos iki profesionalaus įrengimo ir garantijos suteikimo.

Pažangiausia
gamyba

Aukščiausius kokybės standartus atitinkančias grindis tiekiame iš partneriams priklausančios medžio apdirbimo įmonės. Meistriškumas, patirtis, nuolatinis tobulėjimas ir meilė ąžuolui – Mano parketas komandos vertybės.

MS_icon

Aukščiausios kokybės ąžuolo mediena

Ąžuolas yra ribotas gamtos išteklius. Gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės brandaus – senesnio nei 100 metų – ąžuolo medienos iš partneriams priklausančios lentpjūvės, todėl atsakingai kontroliuojame kokybę nuo pat proceso pradžios.

MS_icon

Džiovinimas lėčiausiais rėžimais

Džiovinimas – itin svarbus parengiamasis etapas, nuo kurio priklauso gaminio ilgaamžiškumas, todėl renkamasi tik patikimų gamintojų geriausias džiovyklas. Džiovinimas lėčiausiais režimais, vykdoma nuolatinė temperatūros ir drėgmės kontrolė.

MS_icon

Naujausi įrengimai ir technologijos

Gamybos procese naudojami naujausi įrengimai ir technologijos. Staklės – robotas pagal brėžinį tiksliai išpjaus pačios įmantriausios formos laiptus, durų detales. Į gamybos įrengimus nuolat investuojama.

MS_icon

Produkcija pristatoma visoje Lietuvoje

Mūsų produktai vertinami ne tik Užsienyje, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų kuriami interjero stiliaus sprendimai Europoje pripažįstami kaip unikali tradicijos ir subtilios prabangos dermė bei pristatomi visoje Lietuvoje.